MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Jaký je Tvůj názor na Aplication?

Pokud jsi se dostal až sem, ještě jednou ti moc děkuji. Nechci tě ale už více zdržovat, podívejme se rovnou na formulář. Myslím si, že je udělaný dost dobře. K tomu jsem přidal ještě někde nějaký popisky a podobné věci. Pokud si ale stejně nebudeš vědět rady, můžeš najet na dané políčko a objeví se ti nápověda (teda pokud je zadaná). Těším se na Tvé vyplnění.

Data o Vás

Předtím, než cokoliv vyplníš, bych o Tobě rád něco zjistil. Ne kvůli zbytečnému shromažďování dat, ale abych věděl, kdo navštěvuje mé webové stránky. Tím také mohu později zaměřit tvorbu na danou skupinu lidí. E-mail a jméno jsou zde uvedené kvůli případnému kontaktování.

Zkušenosti

Popiš mi Tvé zkušenosti s Aplication. Jak ses sem dostal(a), co jsi hledal(a), co Tě zde překvapilo, co Ti vadilo při procházení webových stránek atd.

Celkové hodnocení

Dostáváme se k té nejdůležitější části - hodnocení. Zde bych byl velmi rád, kdybys mi vše co nejvíce rozepsal(a). Nemusíš vše vyplňovat, čím více ale textu dostanu, tím více se budu moci posouvat dále. Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, stačí pouze najet na dané políčko s textem a vyskočí Ti bublina s menší nápovědou.

Doporučení

Na následující stupnici 1-5 (1 = nejméně, 5 = nejvíce) vyber, jak moc bys mě doporučil(a) svým přátelům. Do políčka pod stupnici můžeš napsat důvod vybraného čísla.

Závěr

Pokud jsi došel/došla až sem a vše jsi vyplnil(a), patří Ti velké díky! Tvé názory mě dost posunou vpřed a určitě je nebudu zahazovat - budu se vždy k nim vracet a snažit se zařídit Tvými radami. I když Aplication tvořím podle svých ideálů, uživatelé jsou přednější. A to jsi právě i Ty. Ještě jednou velké díky!
Pokud bys mi chtěl(a) ještě něco napsat (např. nějakou zprávu), nebo bys rád(a) něco dopsal(a), co se jinam nevešlo, máš teď a tady příležitost.


Odeslání dotazníku


Tlačítkem "Odeslat" souhlasíš s tím, že tento dotazník bude vyplněn Tvojí osobou pouze jednou. Také souhlasíš s uložením Tvých dat uvedených v tomto formuláři do databáze webových stránek Aplication.cz. Tyto data nebudou poskytnuta žádné jiné aplikaci třetích stran ani žádné jiné osobě než je tvůrce webových stránek Aplication.cz.

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím