MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Beat Stomper

Máme tu nový rok 2017 a určitě by se hodila nějaká dobrá hra do kapsy. Něco co chytne a kde bude možné se překonávat. Beat Stomper je jednou z těchto her. A není to jen tak ledajaká hra. U hraní si totiž nebudete radši pouštět vlastní písničky, protože hra samotná má super hity. Dle mého názoru je na tom i stavěná. Jak jinak bych si měl totiž vysvětlit o tak lepší soundtrack, než jaký je u jiných her? Ale to celkem přeskakuji. Ve hře se nacházejí zajímavé cíle, které si určitě také oblíbíte. A to ani nemusíte být lovcem achievementů.

Skoč, podrž, dupni!

Hra je trochu náročnější (na telefon), než se může zdát, i když se dá ovládat pouze jedním prstem - přeci jenom již zmíněná muzika něco zabírá. Po spuštění Vás neuvítá žádný tutoriál. Hra je sice jednoduchá na pochopení, ale hodil by se nějaký úvod. To však hravě nahrazuje ukázání ovládání před každým kolem. Když se totiž dlouho nehýbete, na pozadí se ukáže taková menší nápověda.
Po pochopení ovládání už nezbývá nic jiného než jenom hrát a zdokonalovat se. V dalším postupu určitě motivují úkoly, kterými si odemykáte nová prostředí. To přináší nové pozadí, efekty a hudbu. Těmito novými věcmi mě nejvíce motivoval poslední level - úžasné prostředí, originální efekty a nádherná hudba. Prostě to byla radost se tam dostat. A pokud Vás také takto chytí tato hra, bude celkem těžké odkládat telefon.
Hra neobsahuje mnoho prostředí a to může někoho omrzet. Teda kromě rekordmanů - ti budou stále držet své rekordy a překonávat sami sebe. Nicméně pokud Vás více táhnou úkoly, jeden super úkol tato hra má - po dosáhnutí skóre 300 se zbavíte reklam. Někdo to může vidět negativně; já to ale beru pozitivně. Když už hra má reklamy, dá se jich zbavit i zadarmo. A reklamy má v sobě snad každá hra (pokud není „pay2win”).

Hraní hry Beat Stomper se skóre 37 Úvodní obrazovka hry Beat Stomper

Vy jste zrozeni pro tuto hru, hra je zrozena pro Vás

Možná se Vám tato hra může zdát jako nic moc, ale kolik jednoduchých her už uspělo? Dost. A Beat Stomper je jednou z nich. Jasně o tom hovoří čísla stažení - přes 1.000.000 hráčů již vyzkoušelo tuto hru. A já jsem rád, že jsem jedním z nich. Ke hře se pořád rád vracím.
Jak už jsem se zmiňoval, hudba je opravdu skvělá a to je jedním z důvodů, proč to hrát. Písničky jsou totiž dobře nastavené na dané levely - jednou si budete skákat v černobílém prostředí s trochu klidnější hudbou, jindy zase v barevném levelu s běsilou písničkou. Jednoduše mám na mysli to, že hudba není náhodně vybrána a dána do hry, ale že výrobce se nad tím aspoň trochu zamylel.
I nastavení je skvělé. Dá se snížit kvalita obrazu, vypnout určité zvuky; dokonce je tam i jeden takový menší easter egg. A když už jsem u těch zvuků, hrát se sluchátky je opravdu o hodně lepší. Kvalita zvuku se dost zlepší.
Jedním z mínusů může být už zmíněná náročnost. A to nejen na místo v telefonu, ale i na výkon. Při mnoha efektech se může stát, že se hra začne sekat. Takže před hraním doporučuji vypnout všechny nepotřebné programy, abyste si užili hru naplno.

Závěrečné hodnocení

PlusSkvělá hudba
Originální levely
Různá nastavení
Reklam se dá zbavit zadarmo
Jednoduché ovládání

MínusHra se může na průměrném telefonu sekat
Ocenil bych více levelů
Žádné uvítání do hry

 

I když hru celkem chválím, ty mínusy neberu na lehkou váhu. Když se Vám hra prostě nějak seká, nemůžete mít takový zážitek jako při plynulém hraní. Ale vysvětlovat každý mínus nebudu - to už jsem udělal v článku. Na druhou stranu hudba je opravdu úžasná a díky ní se i často vrátíte s radostí do hry. A pro dosažení dalších cílů se nebudete moci odpoutat od telefonu. Beat Stomper určitě doporučuji.
Hudebně skvělá hra ode mě dostává 81%.

Zdarma ke stažení na Google Play >>


Více článků v kategorii Arkády.

Shawn Článek napsal 11. ledna uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Výsledky hodnocení: 0+, 1-, v průměru 0/1 (1 hodnocení).

Recenze

K článku bylo přidáno 0 hodnocení.

Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím