MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Exploration

Upozornění

Jelikož v tomto článku se chci bavit o plné verzi hry Exploration, můžou tento článek číst pouze zaregistrovaní uživatelé. Pokud zde nemáš ještě účet, zaregistruj se a získej další výhody!

Jsou to už 2 roky zpět, kdy jsem založil tyto webové stránky a poté napsal i svůj první článek - recenze na hru Exploration Lite. Shodou okolností je i tento článek nejúspěšnější na těchto webových stránkách. Přemýšlel jsem, proč tomu tak může být, proč je zrovna ona tak úsěšná? Ano, je to takový Minecraft pouze s prvkami stavění. Bohužel, jak jsem již zmiňoval v uvedené recenzi, ve verzi zdarma nelze ukládat výtvory. A to Vás často přivedlo na mé stránky - doufali jste, že najdete svojí odpověď na to, jak získat plnou verzi této hry zdarma. Takže za to, že jste tento článek vynesli tak vysoko, se po 2 letech k této hře opět vracím. Povíme si ještě stručně něco ke hře a poté Vás odkáži na stránky, kde si budete moci stáhnout plnou verzi hry zdarma.

Exploration - kostičkovaný svět Vaší fantazie

Exploration je jedna z mála her, která je opravdu nenáročná. Má pouze 2,3 MB a i můj starý telefon Samsung Galaxy Mini GT-S5570 rozjel tuto hru bez potíží. Po prvním spuštění se objevíte rovnou na mapě a můžete stavět. O stavění, vytvoření nového terénu a dalších věcí jsme se už bavili v již uvedené recenzi. Určitě se na ní podívejte.
Čemu bych se chtěl ale věnovat blíže je Nastavení. Jelikož mám daleko výkonnější mobil než dříve, mohu zaručeně říci, že změnění kvality grafiky jde poznat. Ještě si zvětšete dohled a hned hra vypadá lépe. Krom toho si můžete nastavit čas ve hře, zmenšit/zvětšit sensitivitu (pro rychlejší otáčení postavičky) nebo si nastavit létání, jenž se hodí pro stavění vysokých budov. Není toho zrovna málo, což se mi líbí.

Most ze dřeva se světélky ve hře Exploration

Plná verze je určitě lepší!

Co ale nemá verze zdarma a plná verze ano, je ukládání mapy. To je ještě navíc automatické a map můžete mít kolik chcete. Dají se kopírovat (např. budete chtít udělat změnu, tak si zazálohujete mapu zkopírováním), ale i mazat. Škoda je jenom to, že si je nemůžete pojmenovávat. To je jenom malá drobnost, protože si už aspoň nemusíte dělat obrázky svých výtvorů - máte je uložené ve hře.

Jelikož automatické ukládání map je jediná věc, kterou nabízí plná verze, zdá se mi 99 Kč na to celkem hodně. A jelikož internet nabízí mnoho plných verzí této hry, našel jsem Vám jednu, kde na stránce nejsou žádné reklamy ani nic jiného. Bude stačit jen stáhnout instalačku, tu nainstalovat a poté už pouze hrát.

Stáhnout plnou verzi hry Exploration zdarma >>

Budu rád, když mi za mojí pomoc Vám ohodnotíte článek. Budu za to velmi rád a posune mě to dále. A ještě jednou díky za velkou návštěvnost u minulé recenze hry Exploration Lite.


Více článků v kategorii Hry.

Shawn Článek napsal 8.8.2016 uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Recenze

K článku bylo přidáno 0 hodnocení.

Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím