MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Elite Hog Rider - oblíbený deck

Po delší době přidávám další můj oblíbený deck. Stejně jako u Raketového Hog Ridera je i zde obsažen Hog Rider.

Úvod k decku - jak vznikl, mé zkušenosti

Tento deck vznikl v době, kdy už jsem opravdu nevěděl co hrát, protože staré balíčky nefungovaly. Proto jsem se rozhodl pro nejvíce hrané karty a spojil jsem je tak, aby deck dobře fungoval. Přitom jsem také sledoval decky ostatních, abych to co nejlépe vyladil. Deck je tedy dobrý skoro proti všemu, problémem ale můžou být balíčky s Infernem nebo karty s vysokým životem (např. P.E.K.K.A).
S tímto deckem už hraji delší dobu. Pokud se s ním dobře naučíte hrát, můžete provádět pozitivní „elixír trade”, což povede k výhrám se 3 korunkami. S tímto deckem jsem také udělal osobní rekord v trofejích - 3 745.

Složení decku Elite Hog Rider ve hře Clash Royale

Karty

Hlavní karty tohoto decku jsou Hog Rider, Elite Barbarians a Princess. S těmito 3 kartami se dá dobře útočit a to i samostatně. Zároveň v rámci tohoto decku bych je nijak neměnil. Každopádně pojďme si rozebrat všechny karty v tomto balíčku.

  • Princess - momentálně bych ji za nic neměnil. Má to své opodstatnění. Můžete s ní jednoduše útočit na věž nebo ničit větší skupiny jednotek. Ano, protivník ji může lehce zabít. Než však stihne zareagovat, princezna to slušně rozpálí.
  • Ice Golem - též bych ho neměnil. Dá se s ním lehce bránit cokoliv za cenu 2 elixíru. Zároveň ho lze použít pro útok s Hog Riderem. Jako prvního půjde Ice Golem, který svým posmrtným „výbuchem” může zničit kostlivce či Minions za pomoci Zapu, a za ním ho bude tlačit Hog Rider.
  • Tombstone - možnost vyměnit za jakýkoliv spawner. Dobře se s tím brání jakákoliv jednotka, která je zaměřená pouze na budovy. Zvlášť s Tombstonem, jenž dokáže ubránit i Mini P.E.K.K.U nebo Elite Barbarians. Dávejte si však pozor, pokud má protivník Zap, protože poté může jednoduše zabít kostlivce vytvořené po zničení Tombstonu.
  • Zap - lze vyměnit za šípy nebo Log. Dobře se s ním ničí kostlivci, kteří mají bránit Vaše Elite Barbarians nebo Hog Ridera. Též výborný s princeznou nebo Ice Golemem.
  • Hog Rider - hlavní karta decku, takže také bych neměnil. Jak už jsem se zmiňoval, je dobrý ve spojení Ice Golema. Wizard za jeho zády je však též super věc.
  • Fireball - spelly se dají vždy vyměnit za cokoliv. Fireball je však výborná na dodělání věží či zničení více jednotek pohromadě. Též se hodí s Hog Riderem, kdy ho pošlete na věž a Fireball s ním. Pokud protivník dává ihned obranu k věži, máte proti němu velkou výhodu.
  • Wizard - jedna z nejlepších karet na obranu zvlášť na vyšším levelu. Pokud přežije odraz protivníkova útoku, můžete s ním jít do protiútoku ve spojení s Elite Barbarians nebo s Hog Riderem.
  • Elite Barbarians - jedna z novějších karet ve hře Clash Royale. Také je ale velmi silná. Elite Barbarians jsou dobří jak na útok, tak na obranu. Dokážou zničit též větší jednotky. Jejich problémem jsou však malé jednotky, proto budete mít vždy u sebe nějaký ten spell (např. Zap).

Můžete si všimnout, že nedávám moc velké náhrady - o tom ale také tento deck je. Každá jednotka sedí k té druhé. Pokud Vám tedy schází nějaké jednotka nebo nemáte dostatečně velký levely na zmíněných kartách, vyhledejte jiný balíček.

Použití

Při průměrné ceně elixíru 3,6 se dají karty celkem rychle vyhazovat. Cena však stále není moc nízká, takže pokud uděláte s nějakou jednotkou chybu, může Vás to stát výhru.
Elite Hog Rider je spíše útočný deck. Kombinace Hog Rider a Elite Barbarians se Zapem je často ničivá. Na druhou stranu obranu zvládá též skvěle. Proti větším jednotkám ale doporučuji nečekat a ihned na druhé straně vytvořit vlastní útok. To často protivníka zaskočí a Vám to zajistí často nejméně jednu korunku. A když už mluvím o té obraně, všimněte si, že skoro všechny karty v balíčku jsou dobré na obranu i na útok.

Závěr

K tomuto balíčku jsem napsal snad vše podstatný. Pokud ne, stačí použít komentáře níže a zeptat se.
Příště si rozebereme dlouho očekávaný update, který již brzo vyjde.


Více článků v kategorii O Clash Royale.

Shawn Článek napsal 26. února uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Recenze

K článku bylo přidáno 1 hodnocení.

ItzMeRobby
Gravatar
4. března 12:03
Nice :D
Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

Elite Hog Rider - oblíbený deck
Hodnocení 5.0000/5 přepočítané z 1 recenze
© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím