MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Raketový Hog Rider - můj deck

Jak jsem uváděl na konci úvodního článku ke Clash Royale, přináším Vám článek k mému nejpoužívanějšímu decku.
Ještě než ale začnu s uváděným mého decku, rád bych Vás poprosil o jedno. Jedná se o můj první článek k něčemu takovému, takže bych byl strašně moc vděčný za zpětnou vazbu od Vás. Děkuji.

Úvod k raketovému decku - jak vznikl, mé zkušenosti

Musím se přiznat, že tento deck nevznikl čistě z mé mysli, ale okopíroval jsem ho od nejlepšího hráče z našeho klanu. Než však stihnete začít cokoliv namítat, rád bych uvedl mnohé upravování sestavy. Takže po několika úpravách jsem už vytvořil čistě můj deck, aby vyhovoval mým požadavkům - dokázat zničit co nejvíce protivníků. Možná existují ještě lepší decky, pro mě se ale jedná o ten nejlepší a vydržel mi také nejdéle. Na druhou stranu je slabý proti vzdušným deckům, Go-Log-Go nebo X-Bow deckům.
S tímto raketovým deckem jsem vyhrál určitě něco přes 200 her a dostal se k dobrému výsledku v turnaji. Největším úspěchem tohoto decku je však to, že mě vynesl z 8. arény do té nejvyšší.

Raketový Hog Rider - můj deck

Karty

Nejdůležitějšími kartami jsou v tomto decku nejspíše Hog Rider, Wizard a Rocket. Tyto karty bych určitě neměnil, jinak byste z tohoto decku udělali úplně jinou sestavu a nemusel by být tak úspěšný jako tento. Pojďme si ale teď karty celého decku trochu rozebrat.

  • Hog Rider - určitě stálá karta. Snad také jediná pro útok. S ostatními kartami se ale jedná o super kombinaci.
  • Wizard - výborný pro obranu, dá se také použít při útoku s Hog Riderem. Jediná silná karta pro odražení vzdušného decku.
  • Rocket - dobrý pro zničení budov, silných jednotek nebo Sparky (Sparky nenávidím, proto jsem také do decku přidal raketu). Využití má ale určitě více - pokud např. víte o protihráči, že proti Vašemu Hog Riderovi pořád dává Barbarians, stačí v jeden moment poslat Hog Ridera a Rocket na věž.
  • Barbarians - možné zaměnit za Minion Horde. Výborné pro zastavení snad všech pozemních jednotek. Použití asi jako u každého decku; nenapadá mě nic zvláštního.
  • Goblins - možné zaměnit za Minions (pokud máte Barbarians), Ice Spirit, Fire Spirits, Spear Goblins, ArchersSkeletons nebo Skeleton Army. Vhodné pro útok spolu s Hog Riderem (dát je za něj), nebo pro odražení některých jednotek, např. Mini P.E.K.K.A nebo Princess.
  • Zap - lze vyměnit za šípy nebo tornádo. Opět dobrá karta pro útok s Hog Riderem. Dá se ale s ním odrazit i útok menších jednotek. Opět takové jeho normální využití.
  • Furnace - toto už je karta, kterou byste mohli vyměnit za více věcí. Místo toho bych doporučoval např. Mini P.E.K.K.A, Poison nebo Dark Prince. Furnace je dobrou udržovat na vysokém levelu, aby poté mohli Fire Spiriti útočit na věž protivníka. Její vhodné umístění je doprostřed Vašeho území. Lze tak zajistit, aby případní Hog Rideři ubrali věži co nejméně a Vy nemuseli na jeho obranu nic vynaložit.
  • Princess - moje nejoblíbenější legendární karta. Také ji lze vyměnit za několik karet. Doporučoval bych např. Lumberjack, Miner, Knight nebo třeba také Mega Minion. Pro princeznu opět nevidím nějaké vyjímečné využití; v oblibě ji však využívám pro zničení Minion Horde.

Použití

Jelikož průměrná cena elixíru za kartu v tomto decku je pouze 3,9, dá se lépe používat než např. X-Bow deck. Stále to ale není zrovna levná sestava, takže karty musíte používat po důkladném promyšlení.
Jak už jsem uváděl, nejedná se zrovna o útočný deck. Proto je lepší hrát více obranným způsobem, než útočným. Tím myslím to, že když ubráníte nějaký útok, hodí se poslat do té stejné poloviny (záleží na jednotkách, které zde jsou), nebo do té druhé, Hog Ridera. Zkrátka tento deck je promyšlený kartami, musí být promyšlený i „gameplayem”.

Závěr

Myslím si, že k mému nejpoužívanějšímu decku jsem napsal snad vše. Pokud ne, určitě můžete využít komentářů níže pro případné otázky, na základě kterých budu i v budoucnosti upravovat tento článek.
Příště se podíváme na takový trochu více obyčejný deck.


Více článků v kategorii O Clash Royale.

Shawn Článek napsal 16.11.2016 (upraveno 25. února) uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Recenze

K článku bylo přidáno 0 hodnocení.

Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím