MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Velký update na konci roku 2016 - nová aréna, nové karty, nové funkce a vyrovnání karet

Studio Supercell nám již nadělilo předčasný vánoční dárek - velkou aktualizaci. Ta vyšla 15. prosince. Její obsah však YouTubeří zveřejnili na svých kanálech o pár dní dříve. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, budete určitě překvapení, protože toho přináší více než dost. Krom toho v tento den přišlo vyrovnání karet, které vylepšuje několik méně používaných karet.

Nová aréna - Džungle

Po přidání ledové arény, což bylo před několika měsíci, jsme byli všichni spokojení, že mezi Royal arénou a legendární arénou je menší mezera, než která byla dříve. Ale i tak tam byly velké mezery než u nižších arén. Proto zde teď máme Džungli - můžete se do ní dostat od 2.600 pohárků a přináší i 3 nové karty (o nich níže). Jedná se o 9. arénu z 10, tudíž v ní jste už malý krůček od té legendární. Džungle bude dostupná od 13. ledna.

Nová aréna 9 ve hře Clash Royale - Džungle4 nové karty

Jelikož přišla nová aréna, musí obsahovat také nějaké karty. 3 z nich se nachází v Džungli, tu 4. najdete v Dílně. První kartou bude 13. ledna (při otevření Džungle) Dart Goblin (šotek s oštěpy), poté se jako vždy každé 2 týdny zveřejní další karta. Naštěstí už se nepřidává žádná legendární karta, tudíž nové karty budou dosažitelné téměř pro každého ihned po jejich zveřejnění.

4 nové karty v Clash Royale při velké aktualizaci na konci roku 2016

Více Epic karet!

V novém updatu se také zapracovalo na Epic kartách. Snížila se jejich cena v obchodě (dříve 2.000 zlata, teď jenom 1.000) a navíc se s každou další kartou cena zvedá pouze o 1.000 mincí. Také truhla s Epic kartami stojí v nižších arénách méně a ve vyšších dává více karet (v legendární aréně 20 karet v jedné Epic truhle). Navíc od teď je možné každou neděli (pouze jednou za den) zaslat v klanu žádost o Epic karty. Jejich dostupné množství opět záleží na aréně a rovná se dostupnému množství Rare karet. Jednoduše řečeno jsou Epic karty mnohem dostupnější než kdykoliv dříve.

Klanová bedna

Krom stálých věcí přichází také do hry různé události. Jednou z nich je klanová bedna. Tato událost začíná 19. prosince a bude trvat jeden týden. Na celou funkčnost této klanové bedny se můžete podívat na následující video (v angličtině), kde je to celé krásně popsané.

Nová speciální challenge

Krom klanové bedny přichází také do hry challenge s názvem Crown Duel Challenge. Je dostupná od 16. prosince a trvá jako každá výzva 3 dny. Jde o to, že Vy i soupeř dostanete 4 dvojice karet, z nichž si vždy máte vybrat jednu kartu. Ta druhá poté připadne soupeřovi. Takto si postavíte deck a můžete ihned bojovat s turnajovými pravidly.

Nové funkce

Krom těchto všech důležitých věcí bylo do hry přidáno pár nových funkcí. Jedná se o:

 • možnost hrát speciální výzvy v klanu jako přátelský boj.
 • vypsání obsahu bedny po jejím otevření (takové menší shrnutí).
 • nový vzhled v „inboxu” (teď jako „Zprávy z Clash Royale”).

Vyrovnání karet

A nakonec, aby toho nebylo málo, byly vyrovnány karty. To se uskutečnilo ve stejný den, kdy přišla tato velká aktualizace. Proto by byla celkem škoda toto vynechat.

 • Elite Barbarians - životy +19%, útok +14%, rychlost útoku 1,4 sekund (dříve 1,5 sekund)
 • Tornado - dosah +10%, větší síla vtáhnutí
 • Inferno Dragon - útok +5%, zaměření nového cíle o 0,4 sekund rychleji
 • Balloon - posmrtný útok +105%, posmrtný dosah útoku +50% (Pozn. autora: určitě se teď jedná o mnohem použitelnější kartu, než tomu bylo dříve)
 • Wizard - rychlost útoku 1,4 sekund (dříve 1,6 sekund), počáteční útok o 0,2 sekund pomaleji
 • Giant Skeleton - útok +8%
 • Lumberjack - životy +6%
 • Bomber - útok +4%
 • Mortar - dosah exploze balvanu +11%
 • Mirror - na levelu 8 vytvoří opět o level lepší kartu (oprava chyby)

Závěr

Doufám, že se Vám tento trochu jiný formát článku líbil. Chtěl jsem Vás pouze informovat o novinkách, které se objevily, protože jich zrovna nebylo málo. A takové „shrnutí novinek” se může vždycky hodit.

Zdroje


Více článků v kategorii O Clash Royale.

Shawn Článek napsal 17.12.2016 (upraveno 25. února) uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Recenze

K článku bylo přidáno 0 hodnocení.

Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím