MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Velký update na oslavu 1 roku - mnoho nových funkcí a vyrovnání karet

Studio Supercell smozřejmě nezapomnělo na oslavu 1 roku hry Clash Royale. Obsah nové aktualizace (ze 13. března 2017) postupně zveřejňovalo na sociální sítě nebo nás zásobovali informacemi YouTubeři. A pokud ještě o ničem nevíte, určitě Vás obsah dost překvapí - přidalo se toho více než dost!

Shrnutí 1 roku Clash Royale

Důležité je říct, že takhle velkých aktualizacích bylo za uplynulý rok dost, např. Velký update na konci roku 2016. Během těchto aktualizacích se přidalo hned několik arén, skoro se zdvojnásobil původní počet karet, přibylo mnoho funkcí do Clanu, objevily se nové bedny, přidaly se turnaje a challenge, design hry se několikrát, avšak nepatrně, změnil, ... bylo toho spoustu. A já samozřejmě hraji hru od oficiálního vydání - 2. března 2016. A musím říct, že update na oslavu uplynulého roku vlastně shrnuje, co všechno se za ten rok přidalo nebo upravilo. Tak se na to pojďme podívat.

Ligy

Hráčů, kteří přesahovali každý týden 4 000 trofejí, bylo dost. A tohle dělat každý týden muselo být opravdu nudné. Proto se přidaly ligy, jež je celkem devět, a sezóna teď trvá měsíc (dříve týden). Každých 300 trofejí po 4 000 včetně je jedna liga, takže nejvyšší liga je vlastně 6 400+ trofejí. V každé lize už poté můžete po skončení sezóny spadnout jen na určitý počet trofejí - hráč v nejvyšší lize tedy nemůže spadnout opět na 4 000 trofejí (trofeje se mu vyresetují na 4 600 v tomto případě). Též po skončení sezóny obdrží každý hráč s více jak 4 000 trofejemi Draft chest (o té si můžete přečíst níže). Pokud umíte anglicky a chcete se o ligách a Draft chest něco dozvědět, podívejte se na následující video.

Draft chest

Tato chesta je zmíněna již v předešlém videu a také v předchozím odstavci. Každopádně ji získá každý hráč v jakékoliv lize - nedá se získat jinak. Takže ji nenajdete ani v obchodu, ani ji nedostanete ze hry. Tato bedna Vám vždy dá na výběr ze dvou karet stejné třídy (např. Epic vs. Epic) a stejného počtu. Už tedy žádné nechtěné karty! Mimochodem pokud chcete více karet, musíte být i ve vyšší lize.

Klanové souboje

Doposud bylo možné hrát pouze 1 hráč proti 1 hráči. Od 24. března tomu bude jinak - bude možné hrát ve 2 hráčích proti 2 hráčům! Takhle ale bude možné hrát pouze v klanech. 2 hráči z klanu začnou hledat hru proti 2 hráčům z jiného klanu. Každopádně elixír se bude načítat pomaleji a aréna je pro to trochu upravena. Poté získané korunky se započítají do klanové bedny. Pokud se chcete podívat na záznam z několika her, určitě si pusťte následující video (opět v angličtině).

Nové karty

S každým updatem vychází nové karty. A i teď jsou čtyři. První z nich je legendární karta dostupná od 24. března v 9. aréně - Bandit. Protože je ale Supercell rozdavačné, od 17. března poběží challenge, kde můžete tuto kartu získat! Krom toho tato challenge obsahuje také mnoho jiných odměn, takže tuto možnost nepropásněte! Na další informace se doporučuji podívat na následující video (opět v angličtině).

Nové karty v aktualizace 1 roku Clash Royale

Nová aréna

Jelikož arén není nikdy dost a původně Legendary aréna mohla mnoho lidí už omrzet, přišla nová Legendary arena s pořadovým číslem 11! Je dostupná od 3 800 trofejí. Stará aréna je však stále dostupní v rozmezí trofejí 3 000 - 3 799, avšak byla přejmenována na Hog Mountain (i když je Hog Rider dostupný o 6 arén dříve). Také v ní bude konečně nějaká karta - Healing Spell (Rare). A pokud se ptáte na dostupnost Legendary karet v obchodě, nemusíte mít strach - jsou stále dostupné od 3 000 trofejí.

Ostatní

Krom nových uvedených funkcí se ještě pár věcí přidalo či upravilo. Zde přikládám pouze překlad z originálního článku o tomto updatu (Update: NEW Leagues, Clan Battles & More!):

 • klanová bedna byla přesunuta na pátek - pondělí (komunita rozhodla)
 • korunky z challenge budou započítávány do klanové bedny i do Crown chest
 • u každé karty se nyní můžete podívat i na parametry karty na turnajovém standartu
 • nyní lze sledovat členy Vašeho klanu v bojích živě
 • je možné si seřadit přátele podle toho, jestli jsou online, nebo podle korunek
 • nový „boti” na trénink pro hráče s trofejemi v rozmezí 3 600 - 4 000

Vyrovnání karet

Jako vždy vychází s aktualizací i vyrovnání karet. A jelikož se jedná o normální aktualizaci, kterou je zapotřebí stáhnout z Google Play, byly opraveny i chyby u některých karet (sbohem, kate!). Podívejte se na následující úpravy karet, abyste byli v obraze.

 • Executioner - dosah sekery +10%, oprava bugů
 • The Log - útok -4%
 • Arrows - rychlost doletu +33%
 • Clone - neresetuje nabití karet (např. Sparky nebo rozběhnutí prince)
 • Lumberjack - čas účinnosti Rage +1,5 sekundy a s každým vyšším levelem +0,5 sekundy
 • Bomb Tower - rychlost dopadu bomby +66%
 • Electro Wizard - neresetuje útok karet (krom Sparky, Inferno Tower a Inferno Dragon)
 • Tornado - lze ho položit na budovu, stále však na ní nemá žádný efekt

Závěr

Doufám, že se Vám tento článek líbil, kdy tedy pouze nepřekládám, ale přikládám někdy i své názory jako pokročilejší hráč. A snad ani neurazím větším počtem videí, ale většina z nich vysvětlí danou tématiku daleko lépe než nějaký článek. Tak snad Vás neodradily od čtení.

Zdroje


Více článků v kategorii O Clash Royale.

Shawn Článek napsal 14. března (upraveno 12. června) uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Recenze

K článku bylo přidáno 0 hodnocení.

Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím