MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Velký update s rozšířením (nejen) 2v2 a vyrovnání karet

Po 3 měsících jsme se dostali další update. Pár dní předem jsme byli bombardováni novinkami, které přijdou. Jednou z těch větších a zajímavějších jsou určitě 2v2 zápasy. Nyní tedy už nemusíme čekat na každý 2. víkend s clan souboji.

2v2 hry

S přicházejícím létem byly přidány 2v2 hry. Ve hře budou zatím pouze 7 dní, ale určitě s nimi můžeme počítat i v budoucnu. K nim přibyde i 2v2 draft a 2v2 challenge. V těch klasických, které se dají hrát i jako přátelské zápasy, lze sbírat chesty. Pokud se bojíte o Vaše trofeje a chcete si otevřít chesty, 2v2 zápasy jsou pro Vás přímo jako dělané. Lze je hrát s někým z klanu, s přáteli nebo s náhodným hráčem.

Nové challenge

Zveřejněny byly též nové challenge. Jedná se o:

 • Sudden Death - hra rovnou začíná v overtimu, jenž trvá 3 minuty. Cíl hry je jasný - kdo zničí jako první věž nepřítele, vyhrál.
 • Ramp Up - každou minutu se zvýší násobek přijímaného elixíru. První minutu dostáváte elixír normálně, 2. minutu dvojnásobek a 3. minutu trojnásobek.
 • Triple Elixir - z názvu je již jasné o co jde - celou hru dostáváte trojnásobně více elixíru než normálně.

Ve hře ještě nejsou, jak ale už známe Supercell, brzo je budeme moci vyzkoušet.

Nové karty

I když ještě nebyla přidána 1 karta z minulého updatu, Supercell neváhal a přidal další 4 karty. 1 z nich je Legendary, další Epic, 1 Rare a ta poslední je Common. Myslím si, že se jedná o celkem silné karty. Každopádně i když se jedná o jiné třídy karet, pro každou z nich bude speciální challenge. Pokud se chcete dozvědět více o těchto kartách, podívejte se na následující video (anglicky).

4 nové karty v letním updatu 2017 ve hře Clash Royale

Přátelé

Doteď bylo možné mít přátele pouze z Facebooku. Odteď se můžou Vaše přátelé dostat do Vašeho seznamu přes vygenerovaný odkaz. Můžete si tedy různé události už zahrát téměř s kýmkoliv.

Ostatní

Krom nových uvedených funkcí se ještě pár věcí přidalo či upravilo. Zde přikládám pouze překlad z originálního článku o tomto updatu (Update: NEW 2v2 Game Modes, Challenges & More!):

 • přidány 2 extra deck sloty od levelu 8
 • filtr chatu v klanu (cenzura sprostých slov apod.)
 • nahlášení člena klanu za nevhodné chování
 • kopírování balíčků z TV Royale
 • lze se připojit do klanu již od levelu 1 (dříve to bylo možné pouze od levelu 3)
 • karty v obchodě se nyní opakují v tří měsíčních intervalech
 • Giant chesta obsahuje méně zlata a méně karet, za to ale více Rare karet (Pozn. autora: osobně nechápu odebrání 60% původního zlata)
 • Magical a Super Magical chesty obsahují více zlata

Vyrovnání karet

I dnes jsme se dočkali vyrovnání karet. Mezi ním je i „nerf” Night Witch (Legendary), která vyšla teprve nedávno, nebo karty, již ještě nebyla zveřejněna.

 • Night Witch - po smrti „spawne” pouze 3 netopýry (dříve 4), rychlost „spawnování” netopýrů trvá 6 sekund (dříve 5 sekund), po „spawnu” trvá, než se objeví první netopýři
 • Tornado, Poison, Heal - více stejných kouzel může působit najednou
 • Tornado - doba trvání 2,5 sekund (dříve 3 sekundy)
 • The Log - dosah 11,1 (dříve 11,6)
 • Goblin Gang - počet Spear Goblinů snížen na 2 (dříve 3)
 • Skeletons - počet snížen na 3 (dříve 4)
 • Bandit - životy +4%, rychlejší útok z dálky
 • Inferno Dragon - životy +7%, zaměření nového cíle o 0,2 sekundy rychleji
 • Witch - životy +5%, dosah útoku +10%, rychlost „spawnování” 7 sekund (dříve 7,5 sekund), po „spawnu” trvá, než se objeví první Skeletoni
 • Clone - rychlejší efekt klonování
 • Bats - počet snížen na 4 (dříve 5)

Závěr

Jelikož na předešlé články nebyly žádné stížnosti, rozhodl jsem se v těchto aktualitách pokračovat. Příště se opět podíváme na deck - tentokrát balíček na 2v2 klanové souboje.

Zdroje


Více článků v kategorii O Clash Royale.

Shawn Článek napsal 12. června uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Výsledky hodnocení: 1+, 0-, v průměru 1/1 (1 hodnocení).

Recenze

K článku bylo přidáno 0 hodnocení.

Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím