MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Simulátory

Vrátit se zpět na předchozí kategorii.
V těchto hrách si můžeme někdy vyzkoušet věci, které si nemůžeme vyzkoušet v reálném světě. Simulují skutečnost.

Články

Life Simulator

Life Simulator

Ani ve snu by mě nikdy nenapadlo, že někdy bude hra simulující reálný život. Teď se to ale již stalo skutečností a opravdu se jedná o normální klikací hru.
Tento článek ještě nikdo neohodnotil
2.5.2016
Stickman Dismounting

Stickman Dismounting

Každý z nás se určitě někdy potřebuje vybít. A pokud máte rádi i Stickman hry, Stickman Dismounting je hra pro Vás. Co nejvíce zničte postavu ve hře na různých mapách s různými vozidly a prostředky.
Tento článek ještě nikdo neohodnotil
9.4.2016
Case Simulator 2

Case Simulator 2

V této době hraje mnoho lidí PC hru Counter Strike: Global Offensive. S tím se pojí i bedny, ze kterých může po otevření padnout nějaký skin na zbraň. Pokud však nemáš na to peníze, je zde pro tebe tahle aplikace.
1 hodnocení
28.2.2016
Simcity BuildIt

Simcity BuildIt

Ne každý simulátor musí simulovat nějakou práci. Tento simulátor představuje takovou relaxační hru, kde Vaším cílem je postavit město se spokojenými obyvateli.
1 hodnocení
13.2.2016
Bus Simulator 2015

Bus Simulator 2015

Simulátorů není nikdy dost. Všechny Vám ukážou, jak daná věc funguje doopravdy. Simulátory s dopravou jsou však nejoblíbenější. Proto jsem vyzkoušel hru Bus Simulator 2015 - autobusy mám rád.
Tento článek ještě nikdo neohodnotil
28.3.2015
© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím