MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Case Simulator 2

Simulátorů nikdy není dost a skoro každý se liší od druhého. Snad každý si pod pojmem simulátor představí simulaci nějaké práce. Nedávno nám tuto představu rozbila aplikace Simcity BuildIt. Dnes to bude konečně ten pravý simulátor - opět se však vyhneme práci. Určitě znáte počítačovou hru Counter Strike: Global Offensive. V ní, jak jistě víte, můžete získat hraním bedny a ty si můžete otevřít za pomoci klíče, který si musíte koupit. Z této bedny Vám poté může padnout skin na zbraň jakékoliv hodnoty (většinou padají té nejmenší). Pokud však nemáte peníze na klíče, pak je tu pro Vás aplikace Case Simulator 2. Zda se jedná o pokračování či novou verzi minulé aplikace nevím. Vím však to, že tohle je lepší a přehlednější verze oproti aplikaci se stejným názvem ale bez té číslovky.

Otevírání, otevírání a otevírání

Jak si můžete všimnout, na začátku popisuji pouze věci kolem aplikace. Z toho se dá vyvodit, že tato aplikace moc věcí na dělání nemá. Což je celkem pravda. Můžete zde pouze otevírat bedny (nutno podotknout, že hra obsahuje úplně všechny bedny, které můžete najít ve hře), koukat se na své získané skiny či uzavírat kontrakty. Pokud tedy nejste vášnivým hráčem hry Counter Strike, tato aplikace Vás určitě nezaujme.
I přes tyto všechny věci aplikace není špatná. Hra je strašně blízko skutečnosti. Nejen že zde najdete všechny bedny a skiny, ale i malá procentuální šance na získání dražšího skinu je stejná. Kontrakty pak též odpovídají realitě - můžete dostat za 10 skinů stejné hodnoty 1 skin vyšší hodnoty ze stejné kolekce. A abych nezapomněl - StatTrak tady nechybí.
Inventář je též pěkně zpracován. Můžete si zde podle filtrů zobrazit zbraně, které chcete. Navíc vidíte i opotřebovanost daných zbraní. Nechybí ani jejich odstranění, pokud chcete nějaký skin odstranit.

Zobrazení inventáře ve hře Case Simulator 2 Otevírání bedny ve hře Case Simulator 2

Mé zkušenosti

Aplikace se zdá nudná a bez pointy, ale pokud máte kamarády, kteří tuto hru mají ve svém zařízení též, máte další téma na konverzaci a můžete spolu otevírat bedny. Hra se též hodí na zkrácení dlouhého čekání na autobus. Dokonce jsem i na YouTube viděl jednoho týpka, který takto dělal otevírání beden. A proč taky ne, že? Aspoň daný člověk neutratí peníze jen tak pro nic za nic.
Získání skinů větší hodnoty je ale mnohdy opravdu obtížné a často je rychlejší se k nim dostat přes kontrakt. Takže když dostanete skin malé hodnoty, nezoufejte. Může Vám pomoci k získání toho nejdražšího skinu.

Závěrečné hodnocení

PlusPěkné grafické zpracování
Obsahuje všechny skiny a bedny z PC hry Counter Strike: Global Offensive
Stejná šance jako ve skutečnosti
Kontrakt
Přehledný inventář

MínusSkin si nemůžete prohlédnout (např. screen ze hry)
Neobsahuje žádný zajímavý cíl
Bedny se samolepkami chybí

 

Tato hra je spíše pro krátké zabavení či pro nové téma mezi přáteli. Rozhodně se ale nejedná o hru, kterou byste mohli hrát hodiny, protože neobsahuje žádné zajímavé cíle (achievementy, možnost obchodovat se skiny, ...). Na druhou stranu je prostředí hry pěkně udělané a vzbuzuje to takový příjemný pocit. Funkcí je tu dost (filtrování předmětů v inventáři či kontrakt). Pokud si tedy chcete zkrátit čekání na autobus a hrajete Counter Strike: Global Offensive, doporučuji Vám tento simulátor.
Jednoduchý simulátor si zasluhuje 85%.

Zdarma ke stažení na Google Play >>


Více článků v kategorii Simulátory.

Shawn Článek napsal 28.2.2016 uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Recenze

K článku bylo přidáno 1 hodnocení.

loki
Gravatar
29.2.2016 14:54
Znovu dobrý článek jako vždy :D
Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

Case Simulator 2
Hodnocení 5.0000/5 přepočítané z 1 recenze
© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím