MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Měsíc a půl cvičení je za mnou!

18. ledna letošního roku 2016 jsem na Aplication napsal článek o tom, že jsem začal cvičit. Plánoval jsem cvičit měsíc a půl, ale z důvodu toho, že poslední týden v únoru jsem se necítil dobře, se to zkrátilo na měsíc a pár dní. K tomu musím započítat ještě 3 dny pauzy, které jsem si dal a pár návštěv, jež se odehrály. V tomto shrnutí bych se rád zaměřil na výsledky každé aplikace. Recenze na aplikaci se zde v průběhu března objeví taky. Takže jak to dopadlo?

Caynax A6W (Aerobic Weider Six)

Ze začátku se mi tato aplikace velmi líbila. Bylo to takové pěkné a nové a celkem jsem se na to těšil. Postupem času šlo ale poznávat zátěž, proto jsem si v nastavení této aplikace přepnul typ cvičení na cykly (1 cyklus = udělání všech cvičení jednou). Bohužel s tím se zvedl i čas cvičení a na konci tohoto období jsem se dostal i po zkrácení pátého cvičení na 47 minut. Což je celkem dost a popravdě jsem rád, že to mám za sebou. Možná se k ní vrátím, ale plně s ní cvičit nebudu.

A co výsledky? Jo, ty zde opravdu jsou. Ze začátku jsem si říkal, že obrázky obsaženy v Google vyhledávání pod názvem této aplikace moc pravdivé asi nejsou - takové břišáky za takovou dobu a ze začátku ještě s tak krátkou dobou? Opak je pravdou. Sice jsem nedosáhl takového „pekáču buchet”, ale za ten měsíc jsem na sobě poznal rozdíl. Za mě určitě doporučení.

Přečtěte si recenzi >>

Caynax A6W - logo

Dřepy - Squats Workout

Dříve jsem se na plno věnoval sportu. Díky tomu na tom nejsem špatně s nohama. Proto při začátku této aplikace to byla pro mě taková pohodička. Poté jsem se ale zasekl na úrovni 4-1 těžká. I když jsem to celkem dával, vybíral jsem po cvičení možnost To je tak akorát. Po týdnu této úrovně jsem ale cítil, že jsem se nikam neposouval, proto jsem dřepy ukončil 13. února.

Provedení aplikace je ale též super. Prostředí je jednoduché a příjemné, takže stačilo pár kliků a hned jsem mohl cvičit. Zátěžová cvičení po dokončení úrovně mi ani nijak nevadila. Jen jak jsem psal; nikam jsem se neposunul. Proto se ani k aplikaci nebudu vracet a v nejbližší době ji odstraním.

Přečtěte si recenzi >>

Dřepy - Squats Workout - logo

Push Ups Work

Kliky se mi ze začátku líbily. Bohužel jsem se na začátku dost odrovnal (udělal jsem toho až moc), proto jsem začátkem období byl na tom celkem špatně. Postupem času jsem se ale zlepšoval a pomalu jsem začal postupovat nahoru. U této jako první zůstanu. Zde totiž vidím nějaký výsledek a ani to nezabere tolik času.

Provedení aplikace je stejné jako u té předešlé - jedná se totiž o stejné studio. Jsou jenom zvoleny jiné barvy, takže pokud má člověk více aplikací od tohoto studia (NorthPark.Android), podle barev se dost vyzná. Pokud teda chcete posílit své ruce a mít dobrý pocit, že pro sebe něco děláte, aplikací Vám vřele doporučím.

Přečtěte si recenzi >>

Push Ups Work - logo

Water Drink Reminder

Když už jsem začal cvičit, zařadil jsem do toho i dodržování pitného režimu. Na to jsem si stáhl poměrně pěknou aplikaci od stejného studia jako jsou 2 předchozí aplikace. Ze začátku jsem doufal ve zlepšení a to se povedlo. Nebudu ale lhát. Postupem času jsem se celkem zhoršoval. Až teprve nedávno (více jak 2 týdny zpět) jsem se zase chytl a začal jsem dosahovat dobrých výsledků. Takže tuto aplikaci si též nechám.

Prostředí aplikace je velmi jednoduché. Stačí kliknout na + a hned se Vám přidá sklenice vody (či pití, jak chcete). Navíc si můžete na plochu umístit hned několik widgetů této aplikace, kde můžete vidět, kolik jste toho vypili a jediným dotekem opět přidáte sklenici vody. Takže pokud si myslíte, že Váš pitný režim není zrovna nejlepší, určitě si tuto aplikaci stáhněte. Já jsem s ní spokojený.

Přečtěte si recenzi >>

Water Drink Reminder - logoZávěr tohoto období

Z tohoto období jsem určitě posílil břicho, ruce a svůj pitný režim. V tom hodlám pokračovat. Jenom u břicha trochu povolím (časově náročný) nebo stáhnu jinou aplikaci (např. již od zmíněného studia NorthPark.Android - ti mají celkem dost aplikací). Co jsem ale neposílil byly nohy - tam už ani nijak pokračovat nechci. Proč? Protože když máte tolik aplikací, cvičení Vám může každý den zabrat pomalu i 2 hodiny. Mně to dělalo celkem problém. Přišel jsem totiž domů, začal cvičit, udělal si věci do školy, chvíli si zahrál nějaké ty hry a už byl večer. A druhý den to samé. Tak si to určitě nepředstavuji. Až ale bude lepší počasí, bylo by dobré si jít zaběhat. Na to je také spousta aplikací, takže mohu něco vyzkoušet.

Závěr? Toto období vidím hodně pozitivně. Začal jsem totiž cvičit a skoro všechny aplikace měly svůj úspěch. Navíc jsem měl z toho dobrý pocit, že pro sebe něco dělám.
Pokud Vás aplikace zaujaly, přečtěte si určitě jejich recenze. Děkuji Vám za přečtení tohoto článku.


Více článků v kategorii Jiné.

Shawn Článek napsal 7.3.2016 (upraveno 3.4.2016) uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Výsledky hodnocení: 1+, 0-, v průměru 1/1 (1 hodnocení).

Recenze

K článku bylo přidáno 0 hodnocení.

Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku byly napsány 2 komentáře.


trurl
Gravatar
4. ledna 16:51
cyanaxa6w jsem zkoušel ale asi desátý den jsem to přerušil každé 3 4 dny se zvyšuje dávka prostě tak rychle jsem se nezlepšoval

Shawn
Shawn
4. ledna 18:29

Odpovídá na jiný komentář.

A proč přerušit? Mohl jsi zůstat na 10. dnu a furt ho opakovat. Pak by ses mohl se dostat dále.

Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím