MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Měsíc a půl cvičení!

Dámy a pánové, tohle byste určitě nečekali! Od pátku 15.1. jsem začal se cvičením! A proč zrovna teď? Je to kvůli mému okolí, které též cvičí. Dříve jsem chtěl začít, ale neměl jsem žádnou motivaci či s kým sdílet cvičení. Teď již konečně mohu. Na doporučení jsem si proto stáhl pár aplikací, každá z nich se zaměřuje na jinou část těla. K tomu jsem si i dostáhl aplikaci na dodržování pitného režimu, jelikož dříve jsem ho moc nedodržoval. Všechny tyto aplikace chci využívat do konce února (to končí cvičební plán hned první aplikace). Poté se Vám ozvu s výsledky. Takže které aplikace jsem si vybral?

Caynax A6W (Aerobic Weider Six)

Jedná se o aplikaci na břišní svalstvo. Obsahuje mnoho nastavení, takže se Vám může přizpůsobit co nejvíce. Krom toho je cvičení s touto aplikací velmi jednoduché. Přímo v ní jsou už nastaveny (nejdou ani změnit) cvičební plány, které jsou přímo zaměřené na zpevnění břišního svalstva. Stačí vybrat den cvičení a podle toho máte i počet sérií a opakování. Počet cvičení je stále 6 - každý den jsou stejné. Cvičebních dnů je 42 a to už cvičení trvá (podle výpočtu aplikace) 57 minut. Wow.

Caynax A6W - logo

Dřepy - Squats Workout

Již z nadpisu jde poznat, že se jedná o aplikaci na dřepy. Tato aplikace je z jiného studia než ta první. I tak jsem s ní zatím spokojen. Senzor na dřepy je vynikající, takže stačí pouze držet telefon v natažených rukách ve výšce ramen. Každý den pak máte určitý počet dřepů s přestávkami. Na konci pak musíte zadat zda je to pro Vás málo, moc nebo tak akorát. Podle toho pokračujete i další dny.

Dřepy - Squats Workout - logo

Push Ups Work

Jednoduchý název aplikace vždy řekne vše. Stejně je to i zde. Tato aplikace na kliky je ze stejného studia jako ta předešlá. Tady je to ale náročnější. Při cvičení musíte dát telefon pod svojí hlavu a při kliku se dotknout čelem či nosem displeje telefonu. Jedná se tedy pomalu o kliky až na zem. I v této aplikaci máte svojí denní dávku, kterou musíte na konci cvičení zhodnotit. Grafy nechybí (jako u té minulé aplikace).

Push Ups Work - logo

Water Drink Reminder

Na dodržování pitného režimu jsem opět od stejného studia jako u předešlých 2 aplikací stáhl tuto aplikaci. A má spokojenost je i zde. Nastavení je též skvělé a ovládání aplikace jednoduché. Mé výsledky zatím prozrazovat nebudu. Uvidíme, zda se můj pitný režim zlepšil či zhoršil. Nebo dokonce jestli aplikaci zavrhnu.

Water Drink Reminder - logo

Pár slov závěrem

Můj výběr byl celkem velký. V březnu Vám přinesu v jednom článku souhrn všech aplikací a mé krátké hodnocení. A samozřejmě i výsledky. Takže držte mi palce, chci vydržet až do samotného konce cvičebních plánů břišního svalstva a spolu s tím dřepy, kliky a pitný režim (ty nemají omezení; můžete je používat klidně celý život). A abych nezapomněl - jdu se napít.


Více článků v kategorii Jiné.

Shawn Článek napsal 18.1.2016 uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Hodnocení článku

Anonymní

Ohodnoť článek anonymně bez přihlašování.

Výsledky hodnocení: 1+, 0-, v průměru 1/1 (1 hodnocení).

Recenze

K článku bylo přidáno 1 hodnocení.

loki
Gravatar
25.1.2016 13:47
Dobrý článek
Článek můžou hodnotit pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.

Komentáře

K článku bylo napsáno 0 komentářů.


Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

Měsíc a půl cvičení!
Hodnocení 5.0000/5 přepočítané z 1 recenze
© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím