MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Konec roku 2016

Jako v předešlých dvou letech jsem si pro Vás připravil menší shrnutí o právě proběhlém roce - 2016. V něm se stalo trochu více událostí, novinek ale zřejmě moc nebylo. Podívejte se na to sami - zhodnoťte minulé shrnutí a poté to letošní. Jinak hned na úvod Vám přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Shrnutí roku

Exploration LiteNa začátek bych Vám moc rád poděkoval. Nejstarší článek (pro mě také jeden z nejhorších, podle Vás ale ne) na Aplication je také tím nejčtenějším. Exploration Lite je podle letošních čísel naprostým vítězem tohoto roku a naprosto rozválcoval ostatní články. Celkem mě to těší, že první článek na těch nejjednodušších webových stránkách sklízí pořád takové úspěchy.
Úspěch tohoto článku byl také důvod k napsání „pokračování” - článek na plnou verzi Exploration. Ten už tak úspěšný nebyl, ale nevadí.

Rok 2016 nebyl tak moc bohatý na novinky. Články však zde celkem vládly. Skoro polovina všech článků a zpráv je z letošního roku, což je pro mě neuvěřitelné. Také mě těší, že pár článků je i od jiných uživatelů. A i ty byly dost úspěšné. V tomto tempu rozhodně nechci zastavit a mám už v plánu hned několik článků.
Clash RoyaleKdyž už jsme u těch článků, založil jsem i úplně novou kategorii článků - O Clash Royale. Jedná se o takový pokus, který zkouším. Zatím moc nemá úspěch (možná je to i tím, že jsem s tím začal skoro na úplném konci roku), tak uvidíme, jak na tom bude příští rok. Snad se Vám bude líbit, protože psát články do této kategorie mě dost baví - jedná se o mojí velice oblíbenou hru.
Ke konci roku jsem také spustil dotazník, jenž již vyplnilo pár z Vás. Za ty výsledky jsem strašně rád a některých jsem se už také chytil. Zatím se jednalo jen o maličkosti, ale brzo to přijde a maličkosti to rozhodně nebudou.

Plány pro příští rok - 2017

Pro příští rok mám již několik plánů. Přemýšlel jsem jestli mám něco z toho prozradit. Nakonec jsem se rozhodl, že Vám prozradím pouze jednu z těch nejdůležitějších věcí - nový systém pro opravu URL. Ano, systém bude trochu chytřejší. A pokud Vám to nic neříká, je to jedině dobře. To bylo také cílem.

A toto bylo poslední dílo, které vypustím ven v tomto roce. Těším se na Vás v tom příštím. Přijdou nové funkce a snad i velmi zajímavé články.
S pozdravem
Tvůrce Aplication J. Lupčík (Shawn).


Více článků v kategorii Aplication.

Shawn Článek napsal 23.12.2016 uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Komentáře

K článku byly napsány 3 komentáře.


Daniel Zábojník
Daniel Zábojník
25.12.2016 21:28
Pěkný článek a těším se na další rok. Doufám, že posuneš Aplication o level výše jak jsi sliboval

Daniel Zábojník
Daniel Zábojník
25.12.2016 21:38
A Šťastný Nový rok 2017 !

Shawn
Shawn
27.12.2016 14:01

Odpovídá na jiný komentář.

Díky. Taky se na to těším a neboj, přijde to.

Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím