MENU
DOMOVSKÁ STRÁNKA

HRY
APLIKACE
ZPRÁVY
JINÉ
FÓRUM
APLICATION

Agar.io - hra na Android

Přišel den, na který čekalo mnoho příznivců hry Agar.io. Dne 3.7.2015 výrobci této „browser hry” uspokojili majitele telefonů s Androidem. Kromě Steamu, kam se hra teprve chystá, se na Google Play a App Store objevila tato aplikace. A přinesla mnoho výhod. Pokud jste tedy v minulosti hráli tuto hru v prohlížeči na telefonu, nyní budete spokojeni. Hra běží velmi plynule, neseká se a má o hodně lepší ovládání. Nechybí ani nastavení. Zdá se, že Agar.io brzo dobyde i TOP 10 žebříček nejoblíbenějších her na Google Play.

Výhody ovládání

Největší výhodou oproti ovládání v prohlížeči je, že nemusíte vůbec klikat. Když podržíte prst na obrazovce, objeví se Vám „joystick” na ovládání, který můžete znát z jiných herních titulů. Dále se defaultně objeví vlevo 2 tlačítka. Ty jsou rozdělení (na PC to je pod klávesou Space) a útok (W). Kromě toho přizpůsobení není ve hře žádný rozdíl oproti browser verzi.

Nastavení

V nastavení si můžete přizpůsobit zda tlačítka chceme na levé či na pravé straně nebo na obou stranách. Krom toho tady máme ještě 2 zásadní nastavení - jestli se má po opuštění obrazovky prstem zastavit Vaše kulička či má pokračovat ve svém směru a ještě zda když kliknete na obrazovku telefonu, má tímto směrem kulička jed nebo se pod Vaším prstem přesně uprostřed objeví ovládání. Tohle mají teda vychytaný.

Bohužel hra má i své mínusy. Za prvé je na jednom serveru strašně moc lidí, takže se dostat na TOP 10 je strašně těžké. Potom jsem našel i menší bug: někdy se pode mnou objeví úhlopříčná čára. A dále se žebříček s 5 nejlepšími hráči vždy schová. Uvítal bych nastavení, jestli chci mít žebříček pořád zobrazen nebo ne. Hra je ale zatím nová, proto si budeme muset počkat na updaty, jenž by měly ještě přijít.

Závěr

Hra je dobrá sama o sobě a tohle byl krok vpřed od výrobců hry Agar.io. Stále je co zlepšovat, ale už teď je aplikace hodně vychytaná. Na závěr přidávám ještě screen ze hry.

 Ukázka z Android verze hry Agar.io


Více článků v kategorii Nové hry.

Shawn Článek napsal 10.7.2015 (upraveno 27.10.2015) uživatel Shawn.
Jsem mladým zakladatelem a tvůrcem těchto webových stránek. Programování je můj sen a tvorba těchto webových stránek mě neskutečně baví. Označení j...


Komentáře

K článku byly napsány 3 komentáře.


Ondraaa
Gravatar
10.7.2015 13:14
Tyhle stránky jsou boží :D:D:D

Shawn
Shawn
10.7.2015 14:30

Odpovídá na jiný komentář.

Děkuji moc. Podpora vždy potěší.

XmantorCZ
XmantorCZ
9.11.2015 13:15
Super Hra a Super Článek jako vždy

Napsat komentář

Kvůli zachování kvality komentářů mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé. Pokud již zde máš účet, přihlaš se. Pokud ne, stačí se pouze zaregistrovat.
Logo

Dobrý den,
velice se omlouvám, že Vás vyrušuji ze čtení článku. Jedná se ale o velice důležitou věc pro mě. Poslední dobou se snažím co nejvíce zlepšovat Aplication, protože si myslím, že má potenciál. Jenže pracuji na tom jenom jako jeden člověk - ano, často mi někdo pomůže, ale jedná se jen o pár článků. Takže většinu věcí vymýšlím pouze já. A to nemusí vyhovovat všem.
Proto jsem vytvořil dotazník, kde mi můžete sdělit Vaše názory a pocity. Vyplnění tohoto dotazníku mi opravdu moc pomůže a Vám to zabere maximálně 10 minut. Navíc podle Vašich rad se budu řídit dlouhou dobu, takže mi to pomůže dlouhodobě. A ať jste pouhým návštěvníkem, nebo dlouhodobým uživatelem, vždy mi na Vašem názoru bude záležet.
Děkuji za Váš čas.

J. Lupčík (Shawn), zakladatel Aplication.cz

Zavřít toto otravné oznámení jednou provždy

© 2014–2017 J. Lupčík (Shawn)
Tento web používá k poskytování služeb, zlepšení zaměření reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím